Späť
Jarka.sk » Obchod » Šport a relax » Trekingové palice – čierne | 65-140cm

Trekingové palice – čierne | 65-140cm

9.95 

  • Trekingové – turistické palice
  • Obsahujú 4 hroty a 2 topánočky
  • Univerzálne využitie
  • Teleskopické 65-140 cm
  • Hmotnosť páru 650 g

30 na sklade

Katalógové číslo: M2534 Kategórie: Značky: , ,
Popis

Popis

Trekingové palice – čierne | 65-140cm

Teleskopické –  nastavenie potrebnej dĺžky

trekingová palica má teleskopické nastavenie výšky, vďaka čomu sa dá ľahko prispôsobiť výške osoby praktizujúcej nordic walking; produkt je vhodný pre používateľov rôzneho veku; ideálne pre ženy, mužov a mládež. Špeciálny systém Antishock a 2 typy gumených hrotov uľahčujú pohyb na rôznych typoch mäkkých a tvrdých povrchov; čím minimalizujú prenos vibrácií a tým chránia Vaše kĺby. Koncovky zabraňujú kolízii a poškodeniu konca palice.  Výškovo nastaviteľné, komfortné použitie, vymeniteľné špičky a topánočky. Praktickosť  turistických teleskopických palíc oceníte na každej vychádzke do prírody, lesa, parku, aj v zimnom období zasneženou zimnou krajinou na horskej túre.

Trekingová palica sa dá jednoducho zložiť, preto zaberá málo miesta, čo uľahčuje skladovanie a prepravu; môžeme ich ľahko zabaliť do batohu alebo tašky a vziať so sebou na akékoľvek miesto alebo cestu. Turistické palice majú nízku hmotnosť, čo zaručuje pohodlie pri chôdzi.

Príslušenstvo turistických palíc

V súprave sú zahrnuté 4 hroty a 2 pätky – topánočky. V závislosti od terénu a typu cesty si môžeme zvoliť, ktorý tip sa má na póly nasadiť. Okrúhla špička bude užitočná pri expedíciách na rovných povrchoch, pri chôdzi do hôr sa odporúča použiť „topánočku“. Tvarovaný dezén zvyšuje priľnavosť palice k zemi, a tým znižuje možnosť pošmyknutia a riziko pádu a zranenia. Každá športová aktivita, pri ktorej použijete trekingové palice zvyšuje komfort a vašu bezpečnosť . Ergonomická špeciálne profilovaná rukoväť s prídavným remienkom na zápästie poskytuje pohodlné a stabilné uchopenie a tým je zabezpečená fixácia palíc na vašu ruku.

Technická špecifikácia:

Model GR-FT96
Farba čierna
Hmotnosť 0,65 kg
Materiál hliník
Dĺžka nastaviteľný  65-140 cm

Doprava a platba

SPÔSOBY DORUČENIA

  1. Kuriér DHL / GEIS - 2,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

  1. Dobierka - Najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
  2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
  3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí.
  4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.