Detské kreslo – autíčko – svetlo hnedá

26.95 

– praktické
– moderné
– vhodné ako darček

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 675 Kategórie: Značky: , ,
Popis

Popis

Detské kreslo – autíčko – svetlo hnedá – pohodlné a jedinečné

Nie je nič lepšie, ako si po namáhavom dni v práci sadnúť a oddýchnuť v pohodlnom kresle v pohodlí domova. Rovnako tak nemôžeme zabudnúť na naše malé ratolesti, ktoré si taktiež potrebujú oddýchnuť po dni v škôlke alebo len tak poleňošiť, či si pozrieť obľúbenú rozprávku v pohodlnom a peknom kresle.

Máte na výber rôzne farby a vzory, ktoré môžete ľahko skombinovať s ponukou gaučov. Dieťa si môže vybrať farbu a vzor podľa vlastného výberu. Kresielko je ľahké a praktické, dieťa sa s ním môže pohybovať samostatne a môže si ho premiestňovať. Váha kresla je 3 kg. Je  bezpečné, kedže nemá žiadne ostré, tvrdé a nebezpečné prvky. Dieťa si nemôže ublížiť.

Vhodné ako pre chlapca tak aj pre dievčatko.

Rozmery kresielka:

Výška 45 cm
Šírka 60 cm
Dĺžka 40 cm

Doprava a platba

SPÔSOBY DORUČENIA

  1. Kuriér DHL / GEIS - 2,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

  1. Dobierka - Najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
  2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
  3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí.
  4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.