Fľaša na vodu Tritan Coolpack Brisk 600 ml | ružová

16.50 

  • Séria: Coolpack Brisk
  • Farba: ružová
  • Materiál: Tritan
  • Objem: 600 ml
  • Odolná voči rozbitiu

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 1295242JACP Kategórie: Značky: ,
Popis

Popis

Fľaša na vodu Tritan Coolpack Brisk 600 ml | ružová

Školské fľaše zo série Coolpack Brisk sú vyrobené z netoxického plastu – Tritan, vďaka ktorému je fľaša ľahká, odolná proti rozbitiu.
Materiál tritan pripomína sklo, nepreberá pachy, nezafarbuje sa, je takmer nerozbitný a neobsahuje žiadne škodlivé látky. Tritan pod vplyvom tekutín nemení chuť nápojov a pri vystavení vysokým teplotám neuvoľňuje toxický bisfenol A (BPA). Je vhodná ako do školy a práce, tak aj na výlety a turistiku.

– odolné proti rozbitiu
– má blokádu vyliatia, výborne tesní a obsah nevytečie
– ľahké otvorenie jednou rukou
– mäkký gumový povrch fľaše na vodu uľahčuje jej držanie
– možno použiť na studené i teplé nápoje
– objem 600 ml
– stupnica kapacity

Fľaša na vodu Coolpack sa ľahko otvára jednou rukou a mäkký gumový dotykový povrch fľaše na vodu uľahčuje držanie v ruke.

Doprava a platba

SPÔSOBY DORUČENIA

  1. Kuriér DHL / GEIS - 2,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

  1. Dobierka - Najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
  2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
  3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí.
  4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.